Stahovací schody ARISTO PP NÍZKOENERGETICKÉ

hlavní obrázek

Pro půdní prostory a skladovací místa v podkroví jsou určeny půdní schody ARISTO. Sendvičové víko s tepelnou izolací vyhovuje také protipožárním nárokům a instaluje se do stropu. Stahovací schody ARISTO se skládají z víka, rámu a skládacích schůdků. Je možné je použít na různé rozměry stavebního otvoru i na různou výšku stropu. Otevírají se snadno manipulační tyčí. Schody se vysunou a lze po nich okamžitě vystoupit.

Půdní schody ARISTO mají obě části víka opatřené synchronním pákovým mechanismem, takže se otevírá současně zateplené víko i spodní část se schůdky. Dřevěný rám je napuštěn ochranným roztokem proti plísním a dřevokazným houbám. Základní deska je z voděodolné překližky. Vnitřek víka je vyplněn tepelnou a protipožární izolací a oplechován. Spodní, pohledová část víka má bílou povrchovou úpravu s foliovou ochranou. Schůdky jsou z kvalitní oceli, takže se nedeformují ani opakovaným používáním.

Tepelná izolace u stahovacích schodů ARISTO se vyznačuje standardními parametry pro prostup tepla a odolnost vůči požáru. Tento model od výrobce JAP je vhodný pro uplatnění v nízkoenergetických a pasivních domech. Součinitel prostupu tepla dosahuje hodnoty U = 0,66 W/m2K, což přesahuje požadavky na zateplení pasivních domů. V sádrokartonovém stropu odolává víko intenzivnímu požáru po dobu 45 minut. Zvolte si půdní schody ARISTO pro vysoké nároky bezpečného bydlení. V objednávce uveďte rozměr stavebního otvoru, tloušťku stropu a výšku od podlahy.

Technické podmínky

  • Instalace do stropu
  • Sendvičové víko oplechované
  • Na 5 různých stavebních otvorů
  • Požární odolnost dle EI₁ 45/EI₂45/EW45
  • Tepelná izolace U = 0,71 W/m2K
  • Provedení spodního víka – barva bílá
  • Kovové schodnice šedé barvy

fotogalerie

nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz