Stahovací schody LUSSO PP protipožární

hlavní obrázek

Půdní schody LUSSO PP představují komfortní variantu se zatepleným sendvičovým víkem a s protipožární vložkou. Patří mezi oblíbené schody do zatepleného podkroví. Jsou vhodné pro různé typy stropů.Půdní schody LUSSO PP se instalují do stropu a schůdky se skládají jako harmonika. Dají se instalovat do různých rozměrů stavebního otvoru. V současné době se montují do 15 variant rozměrů stavebních otvorů.

Půdní schody LUSSO PP se skládají z kovového rámu, oplechovaného sendvičového víka s tepelnou izolací, protipožární vložkou a stahovacích schůdků. Barva rámu i víka je bílý komaxit. Schodnice jsou z válcovaného plechu natřeného černou komaxitovou barvou, spojnice jsou plechové výlisky ve tvaru S galvanicky zinkované. Výslednou barvou je žlutý chromát. Celá konstrukce nůžkového typu s víkem váží cca 48 kg. Při délce víka nad jeden metr jsou schody opatřeny brzdicím mechanismem.

Manipulace se stahovacími schody je jednoduchá. Pomocí manipulační tyče se otevře stropní víko, které je zavěšeno na pružinách. Na něm jsou složené schůdky, které se buď pomocí tyče, nebo ručně roztáhnou až na zem. Po schodech lze snadno vystoupat až do podkroví. Půdní schody LUSSO PP jsou vhodné pro rodinné domy, chaty i chalupy s výškou 220 až 244 cm mezi stropem a podlahou. Pro objednávku je nutné uvést rozměry stavebního otvoru, výšku stropu nad podlahou a tloušťku stropu.

Technické podmínky

  • Sendvičové oplechované víko je zateplené a má požární vložku
  • Odolnost proti požáru je 60 minut
  • Víko je natřeno bílým komaxitem a kryto ochrannou fólií
  • Schodnice jsou z válcového profilu s výlisky ve tvaru S – černý komaxit
  • Spojnice jsou ve tvaru S – žlutý chromát
  • Panty víka jsou z nerezové ocele
  • Nosnost do 200 kg
  • Hmotnost stahovacích schodů je 48 kg

fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz