Stahovací schody LUSSO

hlavní obrázek

Pro rychlý přístup do podkroví jsou na českém trhu nejprodávanější půdníschody LUSSO. Mají jednoduché dřevotřískové víko, které se instaluje do stropu. Stahovací schody LUSSO jsou bez tepelné a protipožární izolace, což usnadňuje jejich montáž. Jsou vhodné pro jakékoli typy stropů. Mají výhodu v tom, že se dají instalovat do různých rozměrů stavebního otvoru. V současné době se montují do 15 variant rozměrů stavebních otvorů.

Půdní schody LUSSO se skládají z rámu, dřevotřískového víka a stahovacích schůdků. Barva rámu i víka o tloušťce 16 mm je bílý komaxit. Schodnice jsou z válcovaného plechu natřené černou komaxitovou barvou, spojnice jsou plechové výlisky ve tvaru S galvanicky zinkované. Výslednou barvou je žlutý chromát. Celá konstrukce s víkem váží cca 45 kg.

Manipulace se stahovacími schody je jednoduchá. Pomocí manipulační tyče se otevře stropní víko, na kterém jsou složené schůdky, ty se buď pomocí tyče, nebo ručně roztáhnou až na zem. Po schodech lze snadno vystoupat až do podkroví. Půdní schody LUSSO jsou vhodné pro rodinné domy, chaty i chalupy s výškou 220 až 244 cm mezi stropem a podlahou. Pro objednávku je nutné uvést rozměry stavebního otvoru, výšku stropu nad podlahou a tloušťku stropu.

Technické podmínky

  • Víko je z dřevotřísky silné 16 mm natřené bílým komaxitem
  • Schodnice jsou z válcového profilu s výlisky ve tvaru S – černý komaxit
  • Spojnice jsou ve tvaru S – žlutý chromát
  • Panty víka z nerezové ocele
  • Nosnost do 200 kg
  • Hmotnost stahovacích schodů je 45 kg

fotogalerie

nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz