Stahovací schody Kombo PP NÍZKOENERGETICKÉ

hlavní obrázek

Protipožární půdní schody Kombo jsou komplexním řešením vstupu do podkroví včetně zateplení a protipožární ochrany. Instalují se do stropu a díky harmonikovému konstrukčnímu systému se snadno vytahují a zatahují. Tepelně izolují od prostředí podkroví a součinitel prostupu tepla 0,66 W/m2.K splňuje náročné požadavky pro pasivní domy. Žáruvzdorná deska z keramických vláken v dolním víku odolá přímému ohni 45 minut. Odolnost víka byla testována ve zkušebním institutu Centra stavebního inženýrství ve Zlíně.Zvolte pro svůj dům protipožární schody Kombo a budete mít po starostech.

Protipožární půdníschody Kombo se skládají ze sendvičového víka, které se v podkroví otvírá po delší straně. Kovové schodnice složené do harmoniky jsou uložené ve voděodolném dřevotřískovém rámu. Horní víko má v základu dřevěný rám ošetřený protiplísňovým a protihoubovým roztokem s tepelnou izolací. Spodní víko stahovacích schodů se skládá z vrstvy skelné vaty a protipožární desky s odolnými vlákny.Celé je kryto pozinkovaným plechem a ukládá se do kovového rámu. Spára mezi víkem a rámem je utěsněna protipožární zpevňovací páskou. Z pohledové strany je víko umístěno v rovině se stropem a je kryto bílým nátěrem, který je navíc opatřen ochrannou fólií.

Pro konstrukci půdních schodů projektanti zvolili harmonikový systém schodnic spojených plechovými výlisky ve tvaru S. Vlastní schodiště kombinuje černou komaxitovou barvu a žlutý chromát. Schody jdou díky harmonikovému systému snadno roztáhnout a složit. Jsou určené pro tři rozměrově odlišné stavební otvory s výškou stropu od 2 200 do 3 200 mm. Strop může mít maximální tloušťku 405 mm. Protipožární stahovací schody Kombo doplňují ucelenou řadu stahovacích schodů s umístěním do stropu a splňují nároky na teplenou, protihlukovou a protipožární izolaci.

Technické podmínky

  • Provedení: protipožární se zateplením
  • Umístění: strop
  • Víko: sendvičové - dřevěný rám vyplněný izolačními materiály, opláštěný pozinkovaným plechem
  • Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
  • Zateplení: ANO, k = 0,66 W/m2.K
  • Požární odolnost: ANO, 45 minut
  • Barva rámu: bílá RAL krytá ochrannou fólií
  • Barva schodnic: černá

fotogalerie

nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz