Stahovací schody VERTICALE

hlavní obrázek

Pro atypické vertikální vstupy do podkrovních, půdních či jiných skladovacích prostor jsou vhodné půdní schody VERTICALE. Montují se do svislé stěny, ale využívají principu složených schůdků ve víku. Mají jednoduché dřevotřískové víko bez tepelné izolace či protipožární úpravy. Nůžkovité schody se skládají jako harmonika. Dají se instalovat do různých rozměrů stavebního otvoru. V současné době se montují do 15 variant rozměrů stavebních otvorů.

Půdní schody VERTICALE se skládají z kovového rámu, jednoduchého dřevotřískového víka a stahovacích schůdků. Barva rámu i víka je bílý komaxit. Schodnice jsou z válcovaného plechu natřené černou komaxitovou barvou, spojnice jsou plechové výlisky ve tvaru S galvanicky zinkované. Výslednou barvou je žlutý chromát. Celá konstrukce nůžkového typu s víkem váží cca 45 kg.

Manipulace se stahovacími schody je jednoduchá. Pomocí manipulační tyče se otevře stropní víko, které je zavěšeno na pružinách. Na něm jsou složené schůdky, které se buď pomocí tyče, nebo ručně roztáhnou až na zem. Po schodech lze snadno vystoupat až do podkroví. Půdníschody VERTICALE jsou vhodné pro rodinné domy, chaty i chalupy. Pro objednávku je nutné uvést rozměry stavebního otvoru, výšku stropu nad podlahou a tloušťku stropu.

Technické podmínky

  • Jednoduché dřevotřískové víko o síle 16 mm
  • Víko je natřeno bílým komaxitem
  • Schodnice jsou z válcového profilu s výlisky ve tvaru S – černý komacit
  • Spojnice jsou ve tvaru S – žlutý chromát
  • Panty víka jsou z nerezové ocele
  • Nosnost do 200 kg
  • Hmotnost stahovacích schodů je 45 kg

fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz