UZÁVĚR PP protipožární

hlavní obrázek

Pro vstup do podkroví či půdy, kde není nutné instalovat stahovací schody, ale je tam vhodná nadstandardní požární ochrana, se hodí UZÁVĚR PP. Instaluje se do stropu a je sendvičového typu. Koresponduje se zatepleným objektem s větší požární odolností. Umožní tak splnit všechny technické parametry, které má současný strop. UZÁVĚR PP patří ke komfortnímu řešení nadstandardní protipožární ochrany a zateplení.

UZÁVĚR PP se skládá z kovového rámu, oplechovaného sendvičového víka s tepelnou izolací a s protipožární vložkou. Protipožární odolnost byla ověřována v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně. Základem víka je dřevotřískový rám napuštěný ochranným protiplísňovým a fungicidním roztokem. Tělo víka je vyplněno tepelnou izolací a protipožární vložkou, která je schopna odolat ohni po dobu 60 minut. Tepelná izolace má součinitel prostupu tepla U= 1,8 W/m2K.

Víko je možné instalovat do různých stavebních otvorů a různých typů stropů. V současné době se používá na 15 variant rozměrů otvorů.Je připevněno nerezovými panty. Pohledová část víka a rám jsou natřeny bílou komaxitovou barvou a potaženy ochrannou folií. Pokud je délka víka delší než jeden metr, je víko opatřeno brzdicím mechanismem.

fotogalerie

nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz